שרות אקודרייב – מידע כללי הסבת רכב להנעה בגז:

  • הסבת הרכב להנעה בגפ"מ מתבצעת,(נכון להיום), לרכבים מונעים בנזין בלבד.
  • התקנת מערכת גפ"מ אורכת יום לכל היותר.
  • ניתן להעביר את המערכת מרכב לרכב.
  • בתום ההתקנה תקבל הדרכה אישית ומפורטת מנציג מוסמך על תפעול המערכת ברכבך.
  • עם סיום ההתקנה תימסר לידייך חוברת האחריות למשך של 24 חודשים.
  • המערכת עומדת בכל התקנים האירופיים הרלוונטיים לנושא ומאושרת ע"י מכון התקנים ומשרד התחבורה.

עלויות ההסבה למערכת הנעה בגז אקודרייב:

עלויות מערכת גפ"מ לרכב רמת המחיר מתחלקת ל- 4 סוגים :
מערכת 4 (צל.) רגיל/ מערכת 6 (צל.)רגיל/ מערכת 6 סופר/ מערכת 8 סופר
מחיר המערכת נוסף מחיר הרכבה (כ- 1300 ₪) ואגרות –מכון תקנים/טכניון .(450 ₪)
מחיר סופי ללקוח – 5700-₪ -10,000₪

רכב משפחתי מנוע 2000

₪ 7,200 – 5,700

רכב גדול, מנוע 2700

₪ 8,000 – 7,000

רכב גדול, מנוע 3200

₪ 6,500 – החל מ

רכב גדול, מנוע 4700

₪ 10,000 – 8,500

 

מדוע לבחור בנו?

תחום הרכב  נשלט לרוב ע"י גופים חזקים מאוד (יבואני הרכב), שמקבלים גיבוי מהמדינה . זהו ענף הסובל מריכוזיות גבוהה מאוד, פערי ידע ומידע עצומים וחוסר שקיפות, ענף שמאחורי הקלעים מתקיימת בו תחרות עצומה – שלא מגיעה אל כיסו של הצרכן הפרטי.

אנו משתדלים בתחום הסבה לגז לתת מידע שקוף וברור כדי לתת לך ראש שקט והרגשת ביטחון  וודאות בנושא תחזוקת הרכב . 

שרות

שביעות רצונך חשובה לנו . נציגי השרות שלנו יתאימו לך פיתרון אישי . הנך מוזמן לפנות אלינו בכל שאלה בקשה או הצעה .

תחזוקה

חשוב להיות עם היד על הדופק לתפוס את התקלות בזמן ולטפל בהן). כללי זהב 1. לצמצם מרווח טיפולים – ללכת לטיפול בזמן, גם אם מדובר במכוניות חדשות (להיות עם היד על הדופק, 2. בדקו שמן מים כל שבוע-שבועיים מומלץ עם רכבים עם מנועי מנועי טורבו ש”אוכלים” הרבה שמן. 3. התנעה “קרה” – כל בוקר אחרי שמתניעים, לחכות 4-5 דקות, לתת למנוע להתחמם. 4. לשמירה על מנועי טורבו – אחרי כל נסיעה, לפני כיבוי המנוע, המתינו שתי דקות במקום, בהילוך סרק (ניוטרל), כך תשמרו על הטורבו/מולטי אייר. 5. תהיו קשובים לרעשים ברכב, וכמובן שימו לב להתראות, ובואו למוסך בזמן. טיפול קטן (פילטר לחץ גבוה) אחד ל20,000 ק"מ החלפת פילטרים כיול ובדיקת המערכת טיפול גדול אחד ל60,000 ק" החלפת פילטרים כיול ו בדיקה + פירוק וניקוי הוסת {רדיוסר}. אין צורך בהחלפה של מסילת ההזרקה אשר מותאמת לגז המסופק בארץ כולל החלפת פילטרים כיול ובדיקת המערכת . מ

טיפים והמלצות

תצרוכת הדלק ברכב מושפעת מגורמים שונים בהם, אופי נהיגה של הנהג ותפעול הרכב, תנאי דרך, נסיעה בדרך עירונית או מחוץ לעיר, תנאי אקלים ועוד. כמו בשאר המערכות של הרכב תחזוקה שוטפת של הרכב לרבות מערכת הגפ"מ – טיפולים תקופתיים לא במועד, מילוי מסודר של שמן שסתומים , פילטר שלא מוחלף בזמן, יגדילו באופן משמעותי את תצרוכת הדלק. . היו עם היד על הדופק – אל תזניחו את הרכב, רכב שטיפלו בו בזמן ובאופן מסודר נשמר בצורה טובה יותר, מתקלקל באופן שכיח יותר, ותמיד קל יותר למכור אותו.

אחריות

אחד היתרונות ברכישת מערכת TartariniAuto,וחלקי חילוף הוא אחריות היצרן, שניתנת למימוש ע"י חברת אקודרייב ECODRIV בשעת הצורך. חברת אקודרייב אחראית לתיקון תקלה ברכב חדש, אשר מקורה מפגם ביצור. חלקי החילוף המורכבים ברכב עומדים בדרישות איכות והתאמה וניתנת להם אחריות מלאה. האחריות למשך שנתיים או 100,000 ק"מ* (הראשון מביניהם)! מומלץ לקרוא בעיון את תעודת האחריות.